poniedziałek, 29 listopada 2010

Druga zakładka -'' Miasto''

1. Bibloteka. Aby zwiększyć IQ swojej Pani, możesz wysłać ją na 15 minut do biblioteki, gdzie będzie mogła poszerzyć swoją wiedzę i rozpocząć szukanie nowej, lepiej płatnej pracy.
2.Studio tatuażu.W tej sekcji istnieje również możliwość zrobienia sobie nietypowego makijażu, np. dla Pań wybierających się na imprezę i chcących zachwycić czymś naprawdę oryginalnym.
3.Bankier. Możemy tutaj zakupić diamenty oraz dolary.
4. Siłownia.Na siłowni masz szansę pozostawić swoją Panią przez pewien czas – 15 lub 30 minut. Pamiętaj, że sport jest dobry dla utrzymania właściwej masy ciała Twojej Pani, ale wzmaga się pragnienie i głód, dlatego spada energia i higiena Twojej Pani. Aby korzystać z siłowni, potrzebna jest karta członkowska, którą można kupić w sklepie. Różnica między uprawianiem sportu w parku a w siłowni polega na większej premii po ćwiczeniach w siłowni.
5. Salon piękności.Tu znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, by podkreślić swoją urodę, a mianowicie fryzjera, stylistę i solarium. W solarium możesz zmienić kolor opalenizny, fryzjer może zaoferować dziesiątki fryzur i kolorów. Makijaż jest wykonywany bardzo profesjonalnie – można wybrać specjalne soczewki do oczu, wygląd i kolor tuszu do rzęs, różu, cieni, szminki – generalnie wszystko, co oczekujesz od fachowego makijażu. Dzienna wizyta jest ograniczona do 5 odwiedzin tzn. można zmienić fryzurę 5 razy, makijaż 5 razy i tylko raz opaleniznę.

6.Sklep Meblowy.W tym sklepie możesz kupić wyposażenie do domu swojej Pani. Począwszy od biurowych, masywnych sof, po dywany i piece, z których wszystkie mogą zamienić zwykły pokój w jasny, przytulny i przyjemny, mający wpływ na zwiększenie popularności Twojej Pani.
7.Agencja Nieruchomości.Aby wynająć lub kupić mieszkanie, potrzebny jest pośrednik, który zapozna Cię z aktualnymi ofertami dostępnymi na rynku nieruchomości. W tym celu można odwiedzić Pośrednika w handlu nieruchomościami i zapoznać się z aktualnymi ofertami. Możesz kupić lub wynająć dom – wybór należy do Ciebie. 
8.Centrum Handlowe. Bez wątpienia to najbardziej interesujący budynek w grze. Znajdują się w nim stoiska z sukienkami, spódnicami, butami, torbami, torebkami, bielizną i biżuterią. Można spędzić tu godziny, by zobaczyć nowe kolekcje, wybrać nowe ubrania dla Pani i myśleć o nowych kombinacjach kolorystycznych w doborze stroju. Na co czekasz? Idź na zakupy!
9.Sklep Zoologiczny. Mały puszysty kotek czy zwinny piesek rasy Chihuahua – niezależnie od rodzaju i wielkości będzie zawsze z Tobą. Uważaj jednak przy zakupie jakiegoś zwierzątka, ponieważ od chwili zakupu spada na Ciebie obowiązek codziennej troski o swojego nowego towarzysza, czyli karmienie go, chodzenie z nim na spacery, sprzątanie po nim, by był szczęśliwy i zadowolony. Za opiekę nad zwierzątkiem Twoja Pani dostaje codziennie 250 punktów, ale jeśli jest zaniedbany i źle traktowany lub jeżeli zdechnie, Twoja Pani straci 20 procent wszystkich swoich punktów. To samo stanie się, gdy z powrotem oddasz psa do sklepu. Jeżeli posiadasz konto Premium stracisz wówczas jedynie 10 procent swoich punktów. Potrzebujesz 200 Diamentów, by kupić zwierzątko, ale akcesoria i rzeczy potrzebne do utrzymania zwierzątka powinny być płacone w Dolarach. Jeśli zdecydujesz się na ten krok, sklep zoologiczny jest miejscem, w którym można nabyć zwierzątko.

10.Moja Praca.Twoja Pani potrzebuje zabezpieczenia finansowego, ale musi sama podołać temu obowiązkowi, by utrzymać odpowiedni standard życia. W tym celu musi iść do pracy, gdzie uda jej się zarobić pieniądze na codzienne wydatki i przyjemności. Aby pójść do pracy, Twoja Pani musi najpierw ukończyć kurs przygotowujący do danego zawodu. Następnie zostanie jej przydzielona odpowiednia praca. W tym celu należy się udać do Biura Pracy. Wypłata należy się za każdą przepracowaną godzinę. Nawet jeśli pójdziesz do pracy na jedną godzinę, dostaniesz za przepracowany czas pieniądze. Możesz wybrać czas trwania pracy – od 30 minut do 8 godzin. Czas pracy Twojej Pani powinien być dobrany tak, by pozostawić jej wystarczająco czasu na zabawę i przyjemności. 
11.Dyskoteka.Nie ma nic lepszego na spędzenie wolnego czasu od tańca i rozmów z przyjaciółmi. Taniec dostarcza Ci punktów i ma wpływ na zwiększenie Twojej popularności. Musisz pamiętać, że taniec jest męczący – powoduje, że Twoja Pani jest spragniona, zmęczona i spada jej higiena osobista. Możesz wybrać czas trwania tańca – między 15 a 30 minutami. Dodatkowo podczas tańca w klubie możesz flirtować. Flirtowanie jest zabawne, ale musisz pamiętać, żee miłość powinno się budować na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Częsta zmiana partnera nie prowadzi do niczego dobrego. Jeżeli Twoja Pani jest samotna, może flirtować, nigdy nie wiadomo, kiedy spotka się bratnią duszę. Jeżeli Twoja Pani jest z kimś związana, ale ta osoba nie spełnia jej wymagań i aspiracji, może z nim zerwać i oboje wtedy mogą szukać szczęścia gdzie indziej. Pamiętaj – masz możliwość zerwać z obecnym chłopakiem i szukać następnego tylko raz dziennie.
12.Hipermarket. Potrzebujesz prowiantu, by zapewnić wyżywienie swojej Pani i jej zwierzątku. Wszystko co potrzebujesz – sałatki, kotlety, mleko, herbata, karma dla psów i kotów, karnety na siłownię itd. – kupisz właśnie tu, w sklepie.
13.Szpital.Chirurgia kosmetyczna oferuje swoim klientom szeroką gamę zabiegów poprawiających ich naturalną urodę, ale należy zachować ostrożność, gdyż częste poddawanie się operacjom plastycznym daje często nienaturalne i okropne efekty. Jeżeli jednak potrzebujemy większej pewności siebie, a operacja plastyczna jest sposobem na to, to nie ma w tym nic złego. Zwiększenie lub zmniejszenie rozmiaru piersi jest jednym z najczęściej stosowanych zabiegów kosmetycznych, ale jednocześnie dość kosztownym – przemyśl dobrze tę kwestię nim zdecydujesz się na zabieg. Nim zabieg zostanie przeprowadzony, masz możliwość wcześniejszego obejrzenia jego efekt końcowy. Jeśli ci się spodoba, możesz się zdecydować. Poza tym w klinice możesz zmienić kształt oczu i ust swojej Pani. Możesz także odwiedzić terapeutę i porozmawiać z nim o problemach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz